Si ta shtoni admin dikë tjetër në faqen tuaj – Lajmi.net
Si ta shtoni admin dikë tjetër në faqen tuaj
Autori: Lajmi.net FunRrjetet Sociale 8:42, 31 October 2017
Metoda e të shtuarit admin në faqe është e thjeshtë.

Hapi i parë që duhet të bëni është të klikoni opsionin SETTINGS, që e keni mbi cover nga ana e djathtë, shkruan lajmi.net

Pasi të hapet, shkoni tek opsioni PAGE ROLES dhe në të pastaj shtoni personin që dëshironi ta shtoni si admin.

Shikoni më poshtë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: faqe të facebookut

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master Japan
  • Play iStunt 2