Si ta qetësoni foshnjen që qan vazhdimisht, kjo është mënyra e duhur (Video) – Lajmi.net
Si ta qetësoni foshnjen që qan vazhdimisht, kjo është mënyra e duhur (Video)
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyleShëndeti 20:29, 19 March 2017
Dr Robert Hamilton është pediatër në Kaliforni. Pas 30 vjet praktike, ai ka mësuar një trik për ta qetësuar foshnjën që qan, transmeton lajmi.net

Kjo metodë që e ka bërë Hamilton është e mirë për foshnjet deri në tre muaj. Nëse foshnja është më e madhe se 3 muaj, është pak i rëndë për t’u mbajtur në pozicionin që duhet.

Shikoni dhe mësoni këtë truk, mbase një ditë do të ju nevojitet. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Foshnje, qan, Qetësim

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master
  • Play Pro Kicker Frenzy