Si ta qetësoni dhimbjen e dhëmbit në kushte të shtëpisë – Lajmi.net
Si ta qetësoni dhimbjen e dhëmbit në kushte të shtëpisë
Autori: Lajmi.net LifestyleShëndeti 13:14, 13 August 2017
Dhimbja e dhëmbit është një plagë e madhe, përcjell lajmi.net

Që ta zbutni dhimbjen e dhëmbit, ju mund të provoni këtë ilaç natyral:

Biber të zi dhe gjethe nenexhiku.

Përbërësit:

Një grusht gjethe nenexhiku

Një lugë çaji biber të zi pluhur.

I përzieni këta përbërës dhe nga masa që krijohet, bëni masazh dhëmbit tuaj. Dhimbja do t’ju kalojë për pesë minuta. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bike Rivals