Si ta përgatisim djathin mozarella? (Video) – Lajmi.net
Si ta përgatisim djathin mozarella? (Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleReceta 14:29, 8 February 2017
Përgatitja e djathit kërkon mjeshtëri të veçantë dhe kujdes të vazhdueshëm gjersa të arrihet forma përfundimtare, kështu e ka edhe djathi mozarella i cili njihet një ndër djathërat më të preferuar ndër njerëz, transmeton lajmi.net

Më poshtë mund të gjeni videon e cila tregon hapat e duhur në përgatitjen e këtij djathi. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Djathë, moyarella, si përgatitet

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bubble Trouble