Si ta përdorni Messengerin në kompjuter? (Video) – Lajmi.net
Si ta përdorni Messengerin në kompjuter? (Video)
Autori: Lajmi.net FunRrjetet Sociale 19:57, 21 January 2017
messenger
messenger
A doni ta keni aplikacionin Messenger në kompjuterin tuaj por nuk dini se si ta vendosni?

Është shumë e thjeshtë. Shikojeni videon më poshtë dhe përcjellni hapat e njejtë, shkruan lajmi.net

Do të prisni pak kohë derisa të ju instalohet dhe mjafton t’i shkruani të dhënat tuaja për të plotësuar ato që kërkohen që ta hapni Messengerin në kompjuterin tuaj. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Kompjuter, messenger

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Rock Wheels
  • Play Berry Rush