Si ta nisni ditën tuaj mbarë (Video) – Lajmi.net
Si ta nisni ditën tuaj mbarë (Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleOrganizohu 8:19, 1 May 2017
Fjalimet inspiruese janë gjithnjë të domosdoshme për të qenë të pranishme në ditët e zymta të jetës sonë, shkruan lajmi.net

Keni pasur gjumë jo të rehatshëm dhe keni nevojë të zgjoheni mbarë, me besim të arrini qëllimin tuaj, gjërat e mira të vijnë tek ju, të jetë dita perfekte?

Mbusheni mendjen tuaj me mendime pozitive, në mënyrë që të pranoni gjithçka që ju vjen dhe ta përdorni në të mirë tuajën.

Shikoni videon më poshtë dhe do të plotësoni mungesën tuaj. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master