Si ta mbështillni dhuratën si profesionist (Video) – Lajmi.net
Si ta mbështillni dhuratën si profesionist (Video)
Autori: Lajmi.net Lifestyle 8:27, 30 December 2017
Shikoni disa truqe të cilat do t’ju ndihmojnë që dhurata juaj të jetë më së bukuri e mbështjellë.

Sezoni i festave, pos të tjerash, do të thotë edhe blerje dhe mbështjellje e dhuratave.

Pra, dhurata gjithmonë është e bukur nëse është e mbështjellë bukur, transmeton Telegrafi.

Mirëpo, ndonjëherë nuk është e lehtë të bëhet kjo gjë kur dhuroni diçka që nuk ka formë të drejtë.

Në atë rast, mund të bëni qese nga letra zbukuruese. Pra, si ta bëni këtë, shikojeni videon.

Gjithashtu, në këtë video do të shikoni edhe se si të bëni kutinë për dhurata, si të mbështillni më së miri kutinë e formave të drejta, si të bëni fjongon zbukuruese… /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO