Si reagojnë njerëzit për rrjetet sociale? (Video) – Lajmi.net
Si reagojnë njerëzit për rrjetet sociale? (Video)
Autori: Lajmi.net FunRrjetet Sociale 13:36, 11 March 2017
Newsy News, ka dalur në terren për t'i pyetur njerëzit për rrjetet sociale, transmeton lajmi.net

Reagimi i tyre ka qenë i çuditshëm, megjithatë jo i papritur për prezantuesen.

Disa prej tyre madje nuk kanë ditur as çfarë është snapchat, ndërkaq të tjerët kanë thënë se nuk ju intereson të dinë se çfarë po ha personi tjetër, andaj nuk ka hapur një rrjet të tillë social.

Të tjerë, thanë që përdorin vetëm facebook, disa dhe twitter. Shikoni më poshtë se si janë përgjigjur për secilin rrjet social. /Lajmi.net/

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Rock Wheels
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Stealth Sniper