Si mund ta kuptoni kur dikush ju gënjen? (Video) – Lajmi.net
Si mund ta kuptoni kur dikush ju gënjen? (Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleOrganizohu 22:19, 15 July 2017
Sa prej nesh arrijmë të kuptojmë se kush po na gënjen?

Ditët e sotme disa njerëz janë me të vërtetë gënjeshtar perfekt, shkruan lajmi.net

Por, gjuha e trupit është e kuptueshme për të gjithë ata që tentojnë të zbulojnë tjetrin dhe madje në mënyrë shumë të thjeshtë.

Elementi më i mirë janë sytë. Përmes lëvizjes së tyre, hapjes dhe mbylljes mund ta kuptoni tjetrin nëse po ju gënjen ose jo.

Shikoni në videon më poshtë.  /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: genjeshter, Mënyra

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bike Rivals
  • Play Zombie Big Trouble