Si i keni punët me matematikën? Gjeni sa katrorë janë në foto – Lajmi.net
Si i keni punët me matematikën? Gjeni sa katrorë janë në foto
Autori: Lajmi.net FunKuize 16:00, 21 July 2018
Sa katrorë mendoni se janë në foto?

Numëroni mirë.. Sa ju dalin?

Ju kërkojmë të vëmendshëm ngase mund të gaboni shumë lehtë. E gjetët? /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO