Shyhretja filloi pushimet, kaq sportive nuk e keni parë kurrë (Foto) – Lajmi.net
Shyhretja filloi pushimet, kaq sportive nuk e keni parë kurrë (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 11:26, 19 June 2017
Pas shumë angazhimeve që kanë në profesionin e tyre, këngëtarët tanë gjejnë pak kohë edhe për tu relaksuar.

Edhe Shyhretja ka filluar pushimet këto ditë, para fillimit të sezonës së dasmave, ku siç ka thënë edhe ajo në intervista, datat i ka të rezervuara, shkruan lajmi.net.

Në profilin e saj zyrtar në Instagram, Shyhretja publikoi një foto me të cilën tregoi se pushimet për të sapo filluan.

Ajo që të bie në sy, është stili i këngëtares, jemi mësuar ta shohim gjithmonë elegante në skenë, por kësaj radhe u shfaq shumë sportive dhe e kombinuar me veshje të brendit ‘Adidas’. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO