Shyhretja apo Shkurta? Gili vihet në siklet – Lajmi.net
Shyhretja apo Shkurta? Gili vihet në siklet
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 12:00, 6 August 2018
Në kuadër të emisionit "Mirage" është edhe rubrika "Kë zgjedh".

Në këtë rubrikë, çdo javë ka nga një protagonist të ri, që zgjedh mes opsioneve që i vihen përball, shkruan lajmi.net.

Mysafire e radhës ishte Gili, e cila është përgjigjur në pyetjet e kësaj rubrike, e në disa raste u vu në siklet kur kishte para emrat e mikeve të saj.

Ajo zgjodhi edhe mes Shkurte Fejzës dhe Shyhrete Behlulit, meqë rast dha përgjigjen që habiti të gjithë.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm nga minuta 0:24 dhe mësoni se kë zgjodhi ajo. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO