Shumë reagime për golin me dorë të shënuar në ndeshjen Watford – Southampton – Lajmi.net
Shumë reagime për golin me dorë të shënuar në ndeshjen Watford – Southampton
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 22:39, 13 January 2018
Futja e teknologjisë në futboll po shihet e domosdoshme.

Këtë e ka vërtetuar lëshimi i rëndë që kanë bërë gjyqtarët në barazimin 2:2 mes Watfordit dhe Southampton në Premierligë.

Southampton nuk arriti të ruajë epërsinë prej 0-2,me Watfordin që ia doli të marrë një pikë duke barazuar 2:2.

E goli i barazimit i shënuar në minutën e 90’-të nga Adboulaye Doucoure, ka shkaktuar reagime të shumta.

Doucoure u gjend mirë në zonë, duke i ikur syrit të gjyqtarit, për të shënuar gol me dorë./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO