Shumë pak njerëz në botë kanë mundur ta gjejnë gabimin në këtë fotografi! – Lajmi.net
Shumë pak njerëz në botë kanë mundur ta gjejnë gabimin në këtë fotografi!
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 12:48, 5 February 2018
Shikojeni fotografinë dhe mundohuni ta gjeni gabimin në këtë foto!

Të gjithë kanë të veshura xhinse dhe bluza: baba dhe djali të bardha, ndërkaq nëna dhe vajzat, rozë.

E gjitha është OK, vetëm një gjë nuk shkon.
A po e shihni se cila?

Vetëm 1% e njerëzve kanë arritur ta gjejnë gabimin!

 

Fjalët kyçe: Foto, gabim

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball