“Shuma e paguar për Coutinhon, absurde” – Lajmi.net
“Shuma e paguar për Coutinhon, absurde”
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 21:41, 12 January 2018
Frank de Boer e ka cilësuar absurde shumë e paguar nga Barcelona për Philippe Coutinhon.

Katalanët u pajtuan t’i paguajnë 160 milionë euro Liverpoolit për yllin brazilian.

E për ish trajnerin e Interit, kjo shumë është absurde.

“Janë shifra absurde”, ka deklaruar fillimisht De Boer.

“Por, nëse dikush dëshiron të shpenzojë, është i lirë ta bëjë atë. Të shohim se sa ai do të jetë i dobishëm te Barcelona”, ka shtuar ai./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO