Shtylla elektrike që gjashtë ditë në trotuar (Foto) – Lajmi.net
Shtylla elektrike që gjashtë ditë në trotuar (Foto)
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 14:21, 28 April 2018
Një shtyllë elektrikë që gjashtë ditë po qëndron e rrëzuar në trotuar.

Si pasojë e një aksidenti në komunikacion në rrugën B, në lagjen “Mati1” në Prishtinë u rrëzua edhe shtylla. Që rreth një javë shtyllën e ndriçimit publik nuk e ka rregulluar askush, shkruan lajmi.net.

Kësisoj, pos që po paraqet pengesë në trotuar, të rrezikuar janë edhe kalimtarët, e sidomos fëmijët. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO