Shtyhet në momentin e fundit ndeshja Lotte – Dortmund, kjo është arsyeja (FOTO) – Lajmi.net
Shtyhet në momentin e fundit ndeshja Lotte – Dortmund, kjo është arsyeja (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 20:40, 28 February 2017
Është shtyrë ndeshja çerekfinale e Kupës së Gjermanisë mes Sportfreunde Lotte dhe Borussia Dortmund.

Moti jo i mirë që ka përfshirë këtë pjesë, i shoqëruar me reshje të borës, ka bërë që të shtyhet kjo ndeshje.

Në njoftimin e bërë në faqen e Dortmundit thuhet se terreni i stadiumit të Sportfreunde Lotte nuk i plotëson kushte për lojë./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6   

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play iStunt 2
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bike Rivals