Shtyhet ndeshja e Kupës së Kosovës, shkak bora – Lajmi.net
Shtyhet ndeshja e Kupës së Kosovës, shkak bora
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 12:58, 19 February 2017
Shtyhet një ndeshje e Kupës së Kosovës në futboll.

Sfida mes Flamurtarit dhe Trepçës është shtyrë për një datë tjetër.

Kjo për shkak të borës që e ka rënduar gjendjen e fushës në stadiumin e Flamurtarit, përcjellë “lajmi.net”.

FFK do të vendosë gjatë ditëve në vijim për terminin e ri. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Bow Master Japan
  • Play Rock Wheels
  • Play World Soccer Champion