Shtyhet mbledhja e Kryesisë së Kuvendit – Lajmi.net
Shtyhet mbledhja e Kryesisë së Kuvendit
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 11:16, 20 March 2017
Kryesia e Kuvendit, foto arkivi
Kryesia e Kuvendit, foto arkivi
Mbledhja e Kryesisë së Kuvendit të Kosovës është shtyrë për një ditë tjetër pasi kanë munguar një pjesë e anëtarëve të kryesisë, raporton lajmi.net.

Kryetari i Kuvendit Kadri Veseli ka thënë se mbledhja shtyhet për një ditë tjetër, pasi një pjesë e Kryesisë janë jashtë vendit.

Në rendin e dite në mbledhjen e Kryesisë ka qebe e paraparë të  vendoset për Interpelancën ndaj kryeministrit të Kosovës Isa Mustafa, dhe ministrit të zhvillimit ekonomik, Blerand Stavileci./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Kryesia e Kuvendit

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Berry Rush
  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master Japan