Shtrihen në mes të autostradës dhe rreziten… – Lajmi.net
Shtrihen në mes të autostradës dhe rreziten…
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 19:43, 9 May 2018
Një aksident i rëndë trafiku kishte bllokuar autostradën M62, jo shumë larg nga Manchesteri i Britanisë së Madhe, gjë që e bllokoi qarkullimin për orë të tëra.

Njerëzit që ishin të bllokuar në këtë autostradë në mënyrë që të largonin pak monotoninë duke pritur për orë të tëra, vendosën që të rreziten në rrugë.

Britanikët dëshmuan se janë të etur për diell dhe kanë dalur menjhëherë për tu rrezitur.

2 2 4

Dhe kur  nuk lëvizin për orë të tëra, të tjerët filluan me mizukë dhe birra, dhe bënë një parti në mes të rrugës. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO