Shtirej si pacient, i propozon martesë të dashurës infermiere (Video) – Lajmi.net
Shtirej si pacient, i propozon martesë të dashurës infermiere (Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 1:21, 7 November 2017
Joseph Elkins nga Arizona e Shteteve të Bashkuara, është shtirë si pacient dhe në bashkëpunim me stafin e spitalit, e ka befasuar partneren e tij Shannon Bingham.

Infermieres i është thënë se duhet të shkojë shpejtë në sallën e emergjencë, ku ishte shtrirë një pacient dhe i nevojitej intervenim urgjent, transmeton Telegrafi.

Me të parë se kishte përpara të dashurin, ajo është shtangur, por më pas u gëzua kur ai u ngrit dhe i propozoi për martesë.

Kjo ngjarje ka ndodhur para dy vitesh dhe ata janë martuar brenda disa muajsh, ndërsa që tani ka nisur të përhapet në internet.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Stealth Sniper
  • Play Rock Wheels
  • Play World Soccer Champion