Shtëpia e ëndrrave: Enterieri modern plot dritë, i cili krijohet dhe zhduket me prekje të një suste (Video) – Lajmi.net
Shtëpia e ëndrrave: Enterieri modern plot dritë, i cili krijohet dhe zhduket me prekje të një suste (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 23:08, 16 July 2017
Nevojitet vetëm një veprim dhe shtypja e sustës dhe shtëpia juaj do të jetë kudo që të dëshironi.

Vetëm me një veprim të dorës dhe me shtypje të sustës, rimorkioja lëvizëse vetvetiu do të shpaloset dhe do të shndërrohet në shtëpi të mrekullueshme me enterierin më modern.

Nga madhësia origjinale kur është e pashpalosur, shtëpia mund të rritet edhe deri në tri herë, pastaj mund të paloset dhe të zhvendoset në lokacion tjetër, apo do të transformohet në shtëpi ose në hapësirë afariste.

Fjalët kyçe: shtepia e endrrave

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Supercar Showdown
  • Play Stealth Sniper