Shtatzënë mes bletëve – Lajmi.net
Shtatzënë mes bletëve
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 16:46, 4 September 2017
Fotot e shtatzënisë flasin majft për personin dhe kështu mund të themi dhe për një grua nga Ohio, e cila pozon mes bletëve që qëndrojnë mbi barkun e bebit.

Emily Mueller, 33 vjeçe është në pritjen e ëmbël të fëmijës së saj të katërt dhe fotot e shtazënisë i ka realizuar mes 20 mijë bletëve që qëndrojnë mbi të.

Bletët janë një pjesë e rëndësishme e familjes dhe biznesit të saj dhe për këtë ka vendosur t’i përfshijë dhe në setin e fotove të shtatzënisë. “Bletët përfaqësojnë jetën dhe vdekjen dhe janë krijesa vërtetë shpirtërore”, thotë ajo. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Bletët, Shtatezena

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool
  • Play World Soccer Champion