Shtatë skuadrat që akoma nuk kanë pësuar humbje në pesë ligat e forta evropiane – Lajmi.net
Shtatë skuadrat që akoma nuk kanë pësuar humbje në pesë ligat e forta evropiane
Autori: Lajmi.net BundesligaLa LigaLajme futbolliPremier LeagueSerie ASport 22:12, 17 November 2017
Pesë ligat kryesore të futbollit, tashmë kanë zhvilluar nga mbi dhjetë xhiro.

Pas zhvillimit të këtyre ndeshjeve, vetëm shtatë skuadra ende nuk kanë pësuar humbje.

Është interesant fakti, se asnjëra nga këto skuadra, nuk kanë qenë kampione në ligat e tyre sezonin e fundit.

Interi, Napoli, Manchester City, Barcelona, Valencia, Atletico Madridi dhe PSG-ja, janë shtatë klubet e vetme në top pesë ligat Evropiane që nuk dinë ende për humbje./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Inter

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball