Shqiptari nën ujë, i propozon të dashurës martesë (Video) – Lajmi.net
Shqiptari nën ujë, i propozon të dashurës martesë (Video)
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 18:28, 20 August 2017
Atdhe Deva që jeton në New York të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, i ka bërë propozim unik për martesë të dashurës së tij Diana.

Ai dhe Diana kishin udhëtuar për pushime në Arube, nën ujërat e të cilit Atdheu kishte vendosur t’i propozojë martesë Dianës.

Në video shihet se përgjigja që merr është “Po”. /Zëri/

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush
  • Play World Soccer Champion
  • Play Pro Kicker Frenzy