Shqiptari me plis bëhet hit në Amerikë, në McDonalds kërkon qebapë dhe speca djegës (Video) – Lajmi.net
Shqiptari me plis bëhet hit në Amerikë, në McDonalds kërkon qebapë dhe speca djegës (Video)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 18:53, 9 March 2018
Një personazh virtual i cili është bërë tanimë shumë i famshëm si protagonist i videove të ndryshme me karakter komik është edhe burri shqiptar në Amerikë që shpesh njihet me emrin "Angry Baba"

I veshur me veshjet kombëtare dhe me plis në kokë, ai është nisur drejtë njërit nga dyqanet e ushqimit të shpejtë të McDonalds, por me një kërkesë të çuditshme.

Bëhet fjalë për ushqimin e njohur për ne, qebapët, specat djegës dhe domatet – e pikërisht kjo ishte kërkesa e tij në McDonalds.

Ndërsa shihet se shitësja me vështirësi e kupton kërkesën e tij.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball