Shqiptarët të mirë edhe në Hockey, shikoni super golin e Albanit – Lajmi.net
Shqiptarët të mirë edhe në Hockey, shikoni super golin e Albanit
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 17:23, 12 October 2018
Alban Rexha, shqiptari që luan  në superligën e Zvicrës në Hockey, ka shënuar një gol të mrekullueshëm.

Rexha është 26 vjeçar, i lindur në Zvicër, saktësisht në Signau.

Golin e mrekullueshëm Albani e shënoi pikërisht në datën e tij të lindjes. /Lajmi.net/

Shikoni golin e mrekullueshëm të tij:

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO