Shqiptarët shënojnë 7 gola në fitoren 10-0 të Grasshopers – Lajmi.net
Shqiptarët shënojnë 7 gola në fitoren 10-0 të Grasshopers
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 17:09, 13 August 2017
Skuadra zvicerane e Grasshopers ka luajtur kundër Romontois në kuadër të Kupës së Zvicrës, duke fituar me rezultatin e thellë 10-0.

Më meritorët për fitoren e Grasshopers ishin futbollistët shqiptarë.

Shtatë nga dhjetë golat e kësaj ndeshje, u shënuan nga shqiptarët.

Valon Fazlliu dhe Florian Kamberi kanë shënuar nga tri gola, teksa gol shënoi edhe Avdijaj./Lajmi.net/

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble