‘Shqiptare’ publikohet nga Tus dhe Bruno – Lajmi.net
‘Shqiptare’ publikohet nga Tus dhe Bruno
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:37, 12 October 2017
Një bashkëpunim interesant sapo i është shtuar industrisë muzikore shqiptare.

Fjala është për projektin muzikor ‘Shqiptare’ mes Tus dhe këngëtarit Bruno, shkruan lajmi.net

Ky projekt muzikor është prodhim i Threedots, me muzikë nga Flori Mumajesi, teksti nga Tus kurse finalizimi i klipit u bë nga Max Production.

‘Shqiptare’ vjen për Brunon pas suksesit të projektit solistik ‘A më do’ të publikuar javë më parë e që ka grumbulluar shumë klikime në Youtube./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Bruno, Shqiptarë, Tus

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master