Shqipëria zhgënjen sërish, barazon me Jordaninë në ‘Elbasan Arena’ – Lajmi.net
Shqipëria zhgënjen sërish, barazon me Jordaninë në ‘Elbasan Arena’
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 21:55, 10 October 2018
Ka zhgënjyer sërish Shqipëria e trajnerit Christian Panucci.

Kombëtarja Shqiptare nuk ka arritur të marrë më shumë se një barazim në miqësoren ndaj Jordanisë.

Sfida e zhvilluar në ‘Elbasan Arena’ ka përfunduar baras 0-0.

Shqipëria pas katër ditëve rikthehet të luaj në Ligën e Kombeve, ku do të jenë mysafir të Izrealit, në ndeshjen e vlefshme për grupin C, liga një./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO