Shqipëria veç barazim pa gola në stadiumin e ri – Lajmi.net
Shqipëria veç barazim pa gola në stadiumin e ri
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 22:31, 31 August 2016

Kombëtarja e Shqipërisë ka barazuar në miqësoren e fundit para kualifikimeve për “Rusi 2018”.

Shqipëria barazoi kundër Marokut me rezultat 0:0.

Paraqitja e kuqzinjve ishte e zbehtë, por ka shpresë që ndaj Maqedonisë ekipi i Gianni De Biasit do të paraqitet ndryshe.

Kjo ishte ndeshja e parë e zhvilluar në “Loro Boriçi” pas rinovimit.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO