Shqipëria ‘shkel’ Izraelin, shikojeni çfarë ka bërë Xhaka në Facebook (FOTO) – Lajmi.net
Shqipëria ‘shkel’ Izraelin, shikojeni çfarë ka bërë Xhaka në Facebook (FOTO)
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Sport 8:20, 12 June 2017
Taulant Xhaka ka reaguar pas fitores ndaj Izraelit.

Mesfushori Taulant Xhaka, i cili vuan mungesën në Kombëtare për shkak të konflikteve me trajnerin Gianni De Biasi, duket tepër i lumtur për fitoren spektakolare të Shqipërisë ndaj Izraelit.

Nëpërmjet një postimi në “Instagram”, Xhaka ka uruar shokët e skuadrës për rezultatin dhe paraqitjen dinjitoze në fushën e lojës.

Fotolajm

Pandat gjigante mbushin 1 vjeç në Makao
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master Japan
  • Play Stealth Sniper