Shqipëria mposhti Turqinë, titull fantastik nga “Panorama Sport” – Lajmi.net
Shqipëria mposhti Turqinë, titull fantastik nga “Panorama Sport”
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 9:47, 14 November 2017
"Panorama Sport" me titull interesant pas fitores së Shqipërisë kundër Turqisë.

Shqipëria mposhti Turqinë me rezultat 3:2 në ndeshjen miqësore të zhvilluar në Antalya.

Fitorja është përcjell me gëzim edhe nga mediat shqiptare.

Më poshtë mund të lexoni titujt e faqes së parë të gazetës “Panorama Sport”.


Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO