Shqipëri-Marok, befasi në formacionet zyrtare – Lajmi.net
Shqipëri-Marok, befasi në formacionet zyrtare
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 20:29, 31 August 2016
Janë publikuar formacionet zyrtare të miqësores Shqipëri-Marok.

Shqipëria: Berisha, Hysaj, Gjimshiti, Mavraj, Lenjani, Xhaka, Gashi, Abrashi, Basha, Hyka, Cikalleshi.

Maroku: El Kharroubi, Da Costa, El Mouttaqui, Dirar, El Ahmadi, Amrabat, Fajr, Tannane, En-Nesyri, Bouhaddouz, Aguerd.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO