Shqipëri – Bosnjë, në tribuna vetëm 4500 tifozë – Lajmi.net
Shqipëri – Bosnjë, në tribuna vetëm 4500 tifozë
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 19:37, 28 March 2017
Vetëm 4500 tifozë kanë shprehur interesim për të parë ndeshjen miqësoren Shqipëri – Bosnjë.

Gazetarët e Supersport në komentin të drejtpërdrejt të kësaj ndeshje, kanë bërë të ditur se janë shitur 4500 bileta të kësaj ndeshje.

Sigurisht ky është një numër i vogël kur dihet se kjo është një ndeshje e Kombëtares, por rezultatet e dobëta të arritura në ndeshjen e fundit, kanë bërë që tifozët të humbasin interesimin./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Kombëtarja shqiptare

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Turbo Racing 3