Shqipëri – Bosnjë e Hercegovinë, ja çfarë ka ndodhur 4 orë para ndeshjes (FOTO) – Lajmi.net
Shqipëri – Bosnjë e Hercegovinë, ja çfarë ka ndodhur 4 orë para ndeshjes (FOTO)
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Sport 13:48, 28 March 2017
Shqipëria dhe Bosnja e Hercegovina takohen sonte me fillim nga ora 18:00.

Interesimi i tifozëve shqiptarë për ndeshjen miqësore mes Shqipërisë dhe Bosnjës është rritur. Tribunat e “Elbasan Arenës” pritet që sot në takimin që do të fillojë në orën 18:00 të kenë një numër të konsiderueshëm të pranishmish, raporton “Panorama Sport”.

Në ditët e kaluara interesimi për këtë ndeshje ka qënë i ulët teksa rrallëherë kishte njerëz para biletarisë së stadiumit të Elbasanit, ndërsa sot në ditën e ndeshjes interesimi është rritur ndjeshëm, aq sa janë krijuar edhe radhë të tifozëve që kërkojnë të blejnë bileta.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master
  • Play World Soccer Champion