Shpikjet që duhet t’i shihni patjetër – Lajmi.net
Shpikjet që duhet t’i shihni patjetër
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 18:55, 7 October 2017
Çfarë keni parë për herë të fundit nga teknologjia?

Çdo herë e më shumë shpikjet e reja po mahnisin njerëzimin, shkruan lajmi.net

Përditshmëria vjen duke u bërë më e lehtë me anë të këtyre mjeteve teknologjike, duke na ruajtur kohë dhe hapësirë kudo që ndodhemi.

Që nga shtrati i fjetjes deri tek roboti për mbajtjen e shtëpisë pastër, ju mund të gjeni në videon më poshtë mjete të reja dhe fleksibile për ju. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: shpikje teknologjike

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Turbo Racing 3
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Berry Rush