Shpëtuan për një qime floku nga vetëtima, kjo është historia e tyre (Video) – Lajmi.net
Shpëtuan për një qime floku nga vetëtima, kjo është historia e tyre (Video)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 8:33, 16 May 2017
Vetëm guximtarët arrijnë të dalin jashtë, për të luajtur me natyrën, mirëpo nuk e dinë se rreziku që ju kanoset i bën më shumë frikacak se çdo njeri tjetër, shkruan lajmi.net

Oficeri Mark Rodriguez nga Mississipi ishte duke vozitur nëpërmes një stuhie, kur vetëtima goditi lumin, mu para tij.

Pamja ishte gjiruar me kamerën e sigurisë, ndërsa ditë më vonë, oficeri ishte kthyer për të parë vendin, dhe kishte vërejtur një të qarë në trotuar pranë lumit, që kishte shkaktuar vetëtima.

Nikola Duffy- kjo grua në Irlandë po gjironte shiun nga shtëpia e saj, kukr vetëtima goditi tokën disa metra larg saj.

Mendohet se në fakt mund të ketë qenë vetëm refleksion, pasi që nuk ka pasur dëmtime në atë pjesë.

Këto janë vetëm dy prej historive thellësisht të prekshme, ju do të mund t’i shihni se si ata kanë gjiruar live pamjet, dhe rrezikun që ju është kanosur. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: goditje, vetëtimë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play iStunt 2
  • Play Stealth Sniper
  • Play 8 Ball Pool