Shpëtoi në lindje, reagimi i menjëhershëm i foshnjes – Lajmi.net
Shpëtoi në lindje, reagimi i menjëhershëm i foshnjes
Autori: Lajmi.net LifestyleShëndeti 15:59, 3 December 2017
Një fotografi e këndshme e një foshnje të lindur para kohe ka bërë bujë në internet.

E publikuar nga nëna amerikane Lauren Vinje, fotografia është shpërndarë më shumë se 100,000 herë dhe ka marrë më shumë se 250,000 pëlqime prej se është publikuar në Facebook.

“Vajza jonë e parë 5 ditë e vjetër (1.7kg), ajo është e lumtur që është gjallë!”, shkroi Vinje pranë fotografisë, transmeton Gazeta Express.

Kjo është fotografia e foshnjës:

 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master
  • Play Rock Wheels