‘Shpërthen’ Zidane: Jam lodhur me këtë gjë! – Lajmi.net
‘Shpërthen’ Zidane: Jam lodhur me këtë gjë!
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 17:37, 12 January 2018
Zinedine Zidane ka reaguar për kritikat e shumta drejtuar skuadrës së tij.

Real Madrid po kalon një nga sezonet më të vështira viteve të fundit, ku pas 18 xhirove në La Liga, renditet në vendin e katërt, me 16 pikë më pas se Barcelona.

Kjo ka bërë që Real Madridi të kritikohet shumë për paraqitjen këtë edicion, teksa janë kampion në fuqi të La Ligas dhe Ligës së Kampionëve.

“Shumë gjëra po fliten, shumë gjëra negative për Real Madridin. Jam lodhur me këto”, ka deklaruar Zidane./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Real Madrid, Zinedine Zidane

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown
  • Play Rock Wheels