Shpërthen stadiumi “Fadil Vokrri”, goli i dytë nga Kosova – Lajmi.net
Shpërthen stadiumi “Fadil Vokrri”, goli i dytë nga Kosova
Autori: Lajmi.net Liga e KombeveSport 22:13, 11 October 2018
Veda Muriqi ka shënuar për epërsinë e Kosovës ndaj Maltës me rezultat 2:1.

Kosova ka rikthyer epërsinë ndaj Maltës në 2:1 në duelin e tyre në Ligën e Kombeve.

Vedat Muriqi më në fund shënoi pas disa rasteve të mira duke kaluar Kosovën në epërsi për herë të dytë në ballafaqimin në stadiumin “Fadil Vokrri”, përcjell “lajmi.net”.

Kosova reagoi shpejtë pas golit të befasishëm të mysafirëve.

Shikojeni golin nga Muriqi. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO