‘Shpërthen’ Liverpooli, shënon dy gola për tre minuta – Lajmi.net
‘Shpërthen’ Liverpooli, shënon dy gola për tre minuta
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 16:34, 2 December 2017
Janë shënuar dy gola të shpejtë në sfidën Brighton – Liverpool.

Skuadra e Jurgen Klopp po avancon 0-2 në udhëtim te Brighton.

Emra Can në minutën e 30’ dhe Firmino në minutën e 32’, shënuan për Liverpoolin.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Turbo Racing 3
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Pro Kicker Frenzy