“Shpërthen” Enca, fyen rëndë kritikuesit (Foto) – Lajmi.net
“Shpërthen” Enca, fyen rëndë kritikuesit (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:29, 19 June 2017
Këngëtarja Enca Haxhia nuk po i duron fare kritikat, edhe pse shpeshherë bën paraqitje provokuese në publik.

Ajo këto ditë ka filluar pushimet në plazhet e Turqisë, ku po qëndron bashkë me nënën dhe miket e saj, shkruan lajmi.net.

Enca pasi kishte postuar disa imazhe tejet e ‘zhveshur’, ku vuri në pah gjoksin bombastik, u kritikua nga ndjekësit.

Por, nuk kishte vonuar reagimi i saj, duke fyer shumë rëndë me kritikuesit, duke u kaput tek çështja e gjoksit të saj:

“Nëse ke një gjoks të vogël dhe del topless është “modë”, por kur je e bekuar me një gjoks të madh dhe vesh një dekolte, konsiderohet “vulgare”. Ju *** standartet e dyfishta”, shkruan Enca.

 

Fjalët kyçe: Enca fyen kritikët

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Stealth Sniper
  • Play Supercar Showdown
  • Play iStunt 2