Shpend Ahmeti e Driton Çaushi e ndoqën nga Facebook-u platformën e Kurtit për kryetar – Lajmi.net
Shpend Ahmeti e Driton Çaushi e ndoqën nga Facebook-u platformën e Kurtit për kryetar
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 16:59, 13 January 2018
Kreu i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka zgjedhur apo ka rastisur që me bashkëpunëtorë të tij të jetë në Tiranë, në ditën kur në Prishtinë kandidati i vetëm për kryetar të Vetëvendosjes, Albin Kurti, ka paralajmëruar se do ta shpalosë platformën e tij.

Por Ahmeti, nuk ka mundur ta huq fjalimin e Kurtit. Ai e ka ndjekur “live” në Facebook fjalimin e Kurtit.

Image

Njësoj ka bërë edhe Driton Çaushi, i cili ka dhënë dorëheqje nga pozita e Kryetarit të Qendrës së Vetëvendosjes në Gjakovë.

Image

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO