Shpend Ahmeti: Do ta mbrojmë votën deri në fund – Lajmi.net
Shpend Ahmeti: Do ta mbrojmë votën deri në fund
Autori: Lajmi.net LajmePolitikëZgjedhjet Lokale 2017 21:28, 20 November 2017
Shpend Ahmeti
Shpend Ahmeti
Kandidati i Vetëvendosjes për Prishtinën, Shpend Ahmeti përmes një postimi në facebook ka reaguar ndaj videove që i publikoi sot Klan Kosova.

Ai ka thënë se pasi ata po e dinë që edhe votat me kusht e konfirmojnë fitoren e VV-së në Prishtinë sipas tij po mundohen me shpifje e sulme të dezinformojnë.

Postimi i plotë i Shpend Ahmetit:

Është më se e qartë se kush ka qenë i angazhuar për ta kthyer nëntokën në Prishtinë. Po ashtu është e qartë sa paraja ka hy në këtë betejë kundër nesh. Koalicionet e fshehta te krejt ketyre të mbêshtetura prej portaleve kriminele nuk patën sukses.

Tash kur po e dijnë se edhe votat me kusht do ta konfirmojnë fitoren tonë po mundohen me shpifje e sulme të dezinformojnë.

Ne jemi të fokusuar në mbrojtjen e çdo vote dhe mbrojtjen e fitores deri ne fund. Falemnderit të gjithëve për mbështetjen me të cilen nuk lejuam që krimi të kthehet në Prishtinë.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play 8 Ball Pool