Shpallen fotot më të bukura të dasmave nga e gjithë bota për vitin 2017 – Lajmi.net
Shpallen fotot më të bukura të dasmave nga e gjithë bota për vitin 2017
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 9:05, 7 January 2018
Për të dhjetin vit radhazi, “Junebug Weddings”, një nga kompanitë lider në SHBA në planifikimin e dasmave ka publikuar kolazhin e saj të fotove më të mira të vitit.

Në konkurs morën pjesë rreth 9 mijë imazhe të fotografëve nga e gjithë bota, foto të cilat kanë përjetësuar momente nga dita më e lumtur e çifteve.

Ndër fotot e përzgjedhura si më të mirat, bien në sy krahas peizazheve mbresëlënëse, edhe aftësia për të kapur çdo emocion, ç’ka i bën imazhet më të gjalla dhe njerëzore.

Fjalët kyçe: 2017, Foto, Martesë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Rock Wheels
  • Play Bubble Trouble