Short i nxehtë i grupeve për “Kampionatin botëror 2018” – Lajmi.net
Short i nxehtë i grupeve për “Kampionatin botëror 2018”
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Sport 11:02, 1 December 2017
Nga ora 16:00 do të fillojë tërheqja e shortit për të përcaktuar grupet e Botërorit 2018.

FIFA tërheq sot shortin e fazës së grupeve për Kampionatin botëror 2018.

Me shumë yje të futbollit në rolin e mysafirëve, skuadrat pjesëmarrëse në garën e madhe në Rusi, do t’i mësojnë grupet e tyre.

Nga ora 16:00 do të fillojë tërheqja e shortit për të përcaktuar grupet e Botërorit 2018, përcjell “lajmi.net”.

Këto janë vazot e shortit me mundësi të mëdha për gjigantë në një grup. /Lajmi.net/


Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO