Shokuese, përdhunon vajzën kur ajo ishte pa ndjenja, videon e poston në internet (Video +18) – Lajmi.net
Shokuese, përdhunon vajzën kur ajo ishte pa ndjenja, videon e poston në internet (Video +18)
Autori: Lajmi.net ArgëtimBotaFun 20:17, 19 April 2017
Një video e publikuar nga disa të rinj në Peru ka tmerruar të gjithë

Një djalë shihet duke e dhunuar një vajzë e cila kishte humbur ndjenjat në kryeqytetin e Perusa, Lima.
Teksa ai e dhunonte atë, shokët e tij nuk bënin asgjë vetëm e shikonin dhe e filmonin atë.

Madje as rojet nuk kishin mundur të bënin asgjë, vetëm se i thonin: “Mos e bëjë këtë këtu, dërgoje në një vend tjetër”. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: dhunim, Peru

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Berry Rush
  • Play iStunt 2
  • Play World Soccer Champion