Shokë në kopësht, ritakohen pas 30 vitesh dhe martohen – Lajmi.net
Shokë në kopësht, ritakohen pas 30 vitesh dhe martohen
Autori: Lajmi.net FunLifestyleLoveSex 22:59, 12 February 2017
Dy shokë kopshti u ritakuan sërish pasi folën online, dhe tani pas 30 vitesh ata janë martuar me njëri-tjetrin.

Justin Pounders dhe Amy, u martuan javën e kaluar në Florida dy vite pas takimit.

Kur ishin në kopësht Justin dhe Amy i kërkuan edukatores që të uleshin bashkë dhe që atëherë kishin një foto, e cila i gjeti bashkë sërish.

Çifti, që tani po kalon muajin e mjaltit në Karaibe, u ritakuan sërish në një uebsajt në vitin 2014, një javë pasi Justin ishte rikthyer në Orlando, shkruan Ora.

3aca018700000578-0-image-a-11_1480207469254-636x356

Fjalët kyçe: Martesa, shokë

Fotolajm

Pandat gjigante mbushin 1 vjeç në Makao
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master
  • Play World Soccer Champion