Shoferja ia rrezikon jetën çiklistit (Video) – Lajmi.net
Shoferja ia rrezikon jetën çiklistit (Video)
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 17:26, 1 February 2018
Graham Simmons po ngiste biçikletën në Hampshire të Anglisë, kur një shofere nisi të voziste shumë pranë tij dhe i la vetëm një hapësirë të vogël.

Madje, në disa raste, Ford Fiesta ishte aq pranë çiklistit, sa mund ta rrëzonte duke i rrezikuar jetën, transmeton Telegrafi.

“Ju jeni shumë e rrezikshme. Munde të më lëndosh”, ka thënë mes tjerash Simmons, teksa përpiqej të largohej.

Ende nuk dihet nëse ajo i ka bërë këto manovra me qëllim, apo ishte thjeshtë mungesë përvoje.

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO